Logo

 

 
 
 

Koos LEONHARD WEISSiga ühine rõõm ehitamisest

20 aastat kogemust elektrivõrkude projekteerimises, ehituses ja hoolduses

LEONHARD WEISS ENERGY on Eesti üks suuremaid ja edukamaid elektriehitusettevõtteid. Ajaleht „Äripäev“ Eesti Edukamate Ettevõtete TOPis olime 2013 elektriehituse ettevõtete seas 1. kohal, ettevõtete üldjärjestuses 211. kohal.

Rohkem kui 20-aastane elektritöökogemus võimaldab pakkuda teile parimat teenust, kus on sünergias ühendatud pikaajaline kompetents ja insenerteaduslik innovatsioon. Meie kolm kompetentset ärivaldkonda - projekteerimine, hooldus ja ehitus – pakuvad kõiki elektritöid nii kodusele majapidamistele, võtmed-kätte arendusprojektidele, väike- ja suurettevõtetele kui kohalikele omavalitsustele.

 

03/2015 LEONHARD WEISS
ENERGY AS juhatuse koosseis on muutunud

Alates 11.03.2015 on LEONHARD WEISS ENERGY AS juhatuse koosseis 4-liikmeline. Edaspidi kuuluvad LEONHARD WEISS ENERGY AS juhatusse esimees Mait Kesküll ning liikmed Aavo Kask, Gustav Madis ja Viktor Mägi. Ettevõtet esindavad kõigis õigustoimingutes vähemalt kaks juhatuse liiget ühiselt. Aavo Kask, Gustav Madis ja Viktor Mägi jätkavad endiselt vastavalt ehitus-, projekteerimis- ja hooldusvaldkondade juhtimist, kuid nende vastutusala laieneb veelgi. Aavo Kask vastutab edaspidi välisturgudele laienemise eest, Gustav Madis kinnisvarahalduse ja järelkasvu eest, Viktor Mägi tehnopargi ja keskkonnaohutuse eest.

02/2015
Juhtimissüsteem edukalt sertifitseeritud

Sertifitseerimisettevõte Det Norske Veritas Eesti OÜ tunnistas välisauditi tulemusena LEONHARD WEISS ENERGY AS-i juhtimissüsteemi vastavaks standardite ISO 9001:2008 (kvaliteedijuhtimine), ISO 14001:2004 (keskkonnajuhtimine) ja OHSAS 18001:2007 (töötervishoiu ja tööohutus) nõuetele ning pikendas sellekohaste sertifikaatide kehtivust kuni 12.01.2018. Sertifikaatide käsitlusalad on elektripaigaldiste projekteerimine, ehitamine, hooldus ja käit, elektripaigaldiste inspekteerimine, katsetamine ning kontrollmõõtmiste teostamine.

 
Kompetenzen Job und Karriere Medien Imagefilm
 
Prindi     KONTAKTID - IMPRESSUM