• headergrafik
    KVALITEET JA OHUTUS EHITUSES
    ON LEONHARD WEISSI PRIORITEET
    Raudteede ehituse peatöövõtja

MEIE KOGEMUSED TEIE KÄSUTUSES

LEONHARD WEISS üheks põhitegevustest on raud- ja trammiteede ehitus, millega on ettevõte Eestis tegelenud juba alates 1996. aastast. Teeme kogu rööbasteetaristu erinevaid ehitusteenuseid erinevates taristutes (sh sadamates) alates projekteerimisest ja mullatöödest ning lõpetades pealisehitusega. Tänu kõrgelt kvalifitseeritud pikaajaliste kogemustega meeskonnale ja kasutades Baltimaade tänapäevaseimat raudteetehnikat ja väikemehhanisme, teeme tööd kiirelt, hea kvaliteediga ja kliendi soovide järgi.

Ehituses on oluline algusest peale võtta vastu õiged otsused. Peatöövõtjana raudteede ehituses kindlustame raudtee pikaajalise funktsioneerimise.

Tagame tulevikutaristu. Meie hästi koolitatud personal, tänapäevane masinapark ja eriteadmised võimaldavad rahuldada ka raudteeprojektide kõige suuremad nõudmised.

Teeme ideed koostöös teoks ja tunneme ühist rõõmu ehitusest.

 

 

LEONHARD WEISS OÜ on Saksa ettevõtte BTE Stelcon GmbH toodete volitatud edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus. stelcon® toodete kõrge kvaliteet tagab kasutusohutuse ja madalad hoolduskulud. stelcon®, the strongest ground and always on the right track.

 

LEONHARD WEISS OÜ Läti filiaal on Saksa ettevõtte KRAIBURG STRAIL® GmbH & Co. KG toodete volitatud edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus. Lisainfo. When it comes to level crossings, STRAIL® is the number 1.