• raudteed
    MEIE KOGEMUSED
    TEIE KÄSUTUSES
    Tsiviilehitus

Ülesõidukohad, ülekäigukohad

 

Seal, kus ristuvad raud- ja autoteed, avanevad kõige paremini meie teadmised ning kogemused. LEONHARD WEISS on ideaalne teenuseosutaja ülesõidukohtade ehituse ja remondi tellimiseks ühest kohast. Nii raudteede kui ka trammiteede taristu areneb ja muutub üha keerulisemaks, üha sagedamini tekib vajadus tänapäevaste ning ohutute ülesõidu- ja ülekäigukohtade rajamiseks.


LEONHARD WEISS-il on pikaajaline ülesõidukohtade ehituse kogemus nii Eestis kui ka väljaspool. Kliendi soovide kohaselt paigaldame kõikidele rööbastee pealisehituse tüüpidele ülesõidu- ja ülekäigukohtade raudbetoonist, kummist, asfaldist või puidust kattekonstruktsioone ning teostame ülesõiduautomaatika seadmete paigaldus- ja kableerimistöid. Mahuliselt oleme enamus raudteeülesõite ehitanud AS-le Eesti Raudtee, märkimisväärse osa ka Muuga sadamas tegutsevatele ettevõtetele. Oleme teostanud järgmised tööd: Tallinna vangla ehitusel Betooni tn ülesõidukoha rekonstrueerimine 2017; Tapa-Tartu 2015-2017 kap.rem raames ülesõidukohad: Tartu Näituse tn, Betooni tn ja Tiksoja ülesõit; Vorbuse, Kärkna, Pedja, Kiltsi, Põdrangu, Vao, Nõmmküla ja Moe ülesõit ning Muuga sadamas ülesõidud AS-dele Tallinna Sadam, DBT ja Refetra.


LEONHARD WEISS omab pikaajalist kogemust ülekäigukohtade ehitamisel. Mahuliselt oleme enamus raudteeülekäike ehitanud AS-le Eesti Raudtee, sealhulgas märkimisväärse osa reisijate ooteplatvormide renoveerimise projektide raames. Oleme teostanud järgmised tööd: AS Eesti Raudtee ülekäikude ohutusprogrammi lepinguga Jõhvis, Kiviõlis, Rakveres, Näpil, Aegviidus, Lammassaare 2015; koos ooteplatvormide ehitusega Tapal, Tamsalus, Jõgeval, Aardlas, Rakkes, Laagris, Pääskülas, Hiiul, Kivimäel.